Nowy numer telefonu kontaktowego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż mając na uwadze polepszenie jakości naszych usług uruchomiliśmy nowy numer telefonu kontaktowego. Zmiana ma na celu usprawnienie procesu  składania i realizacji zamówień oraz przygotowania ofert cenowych.

Wszelkie zapytania związane z naszą ofertą, a także zamówienia zarówno hurtowe jak i detaliczne prosimy kierować pod nowy, dedykowany numer telefonu: +48 668 920 678.

Jednocześnie można się z nami kontaktować za pośrednictwem dotychczasowego adresu mailowego: biuro@sosnowemeble.com lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Cykl spotkań promocyjnych

CNC cykl pokazów i promocjiW związku z wprowadzeniem do oferty nowej linii wyrobów wykonanych w technologii CNC, nasza firma zorganizowała cykl spotkań promocyjnych.

Licznie przybyli goście mogli zapoznać się z poszczególnymi etapami produkcji, parkiem maszynowym, materiałami i z wytwarzanymi przez nas produktami. Duży nacisk położyliśmy na przedstawienie możliwości produkcyjnych centrum CNC firmy Biesse Rover AS.

Zaszczycili nas swoją obecnością m.in. Pan Dyrektor Kazimierz Korzec, Pan Marek Mrugacz ze Starostwa Powiatowego, sekretarz powiatu Pan Krzysztof Kołacz, Pan Krzysztof Urbański z firmy Ekodrew, Pan Sławomir Kaczmarczyk z Banku Spółdzielczego.

Nasza oferta mebli, a szczególnie innowacyjna technologia obróbki CNC spotkała się z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości.

Serdecznie dziękujemy za życzliwe zainteresowanie i cenne uwagi dotyczące oczekiwań klientów.

Właściciele firmy Kazimierz i Paweł Marek.

Galeria z cyklu spotkań promocyjnych